FAQ

Jak można dokonać zakupu w waszym sklepie?
Możesz dokonać zakupu na cztery sposoby. Wybierz najdogodniejszy:

 • poprzez stronę internetową naszego sklepu: www.verostilo.com
 • telefonicznie – zadzwoń do nas na tel.+48 71 349 13 53 lub +48 500 064 154,
 • pisząc do nas maila na adres: info@verostilo.com
 • bezpośrednio w salonie firmowym we Wrocławiu pod adresem:
  VERO STILO LEATHER CENTRO s.c.
  DH TĘCZA stoisko 50 (parter)
  ul. Bajana 1, 54-129 Wrocław

Informacje niezbędne do złożenia zamówienia drogą telefoniczną lub mailową:

 1. nazwa modelu oraz kolor wybranego produktu,
 2. adres zamawiającego bądź inny (w zależności od tego gdzie chcemy nadać przesyłkę),
 3. numer telefonu, pod którym będzie można się skontaktować z odbiorcą przesyłki,
 4. forma płatności, do wyboru przedpłata, pobranie, bądź gotówka (przy odbiorze osobistym)
 5. sposób dostawy, do wyboru: przesyłka kurierska UPS, na życzenie Klienta Poczta Polska, odbiór osobisty.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, na życzenie Klienta sklep wystawia fakturę VAT, którą przesyła listem na adres Klienta. W przypadku gdy ma być wystawiona faktura prosimy w trakcie zamówienia zaznaczyć opcję: Chcę fakturę VAT i wypełnić niezbędne dane.

Mieszkam we Wrocławiu / w okolicach Wrocławia, czy jest możliwy odbiór osobisty zamówionej torebki?
Tak, oczywiście. Zapraszamy do odbioru i zakupu oferowanych przez nas towarów w salonie firmowym we Wrocławiu
pod adresem
Vero Stilo Leather Centro s.c.
DH TĘCZA ul. Bajana 1
54-129 Wrocław, stoisko 50 (parter).
Czynne: Pon-Pt: 10-20, Sob: 9-20, Niedz: 10-16

Wszystkie modele prezentowane na stronie sklepu internetowego verostilo.com są dostępne.

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu rezerwacji zakupionego towaru.
Zapłata za zamówienie może nastąpić przy odbiorze – wyłącznie gotówką.

Nie pamiętam hasła do verostilo.com?
Na stronie Logowania wybierz opcje Zapomniane hasło. Następnie podaj adres mailowy i wybierz opcje Zresetuj hasło. Na Twoje konto pocztowe otrzymasz błyskawicznie dalsze instrukcje, dotyczące zmiany hasła.

Czy wszystkie produkty widoczne w ofercie są dostępne “od ręki”?
Tak.

Czy mogę zwrócić towar zakupiony w sklepie internetowym www.verostilo.com?
Tak, w sklepie www.verostilo.com Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie niezmienionym, z kompletem metek, właściwie zabezpieczony do transportu. Do zwracanego towaru należy załączyć wypełniony formularz zwrotu (do pobrania w zakładce Zwroty i wymiana) wraz z dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Paczkę należy odesłać na adres:

Vero Stilo Leather Centro s.c.
ul. Stargardzka 11
54-156 Wrocław, tel. 71 349 13 53

Równowartość ceny zwracanego towaru zostanie przekazana Klientowi w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep przesyłki zwrotnej – przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy. Od kwoty tej zostaną potrącone w przypadku przekazu pocztowego koszty 5,50 zł + 1% kwoty przekazu (zgodne z cennikiem Poczty Polskiej). Sklep nie przyjmuje przesyłek zwrotnych za pobraniem.

Otrzymałem/am inny niż zamawiany /kolor/model.
Koszty przesyłki w obie strony w przypadku wymiany towaru jaka wynikła na skutek pomyłki sklepu będą pokrywane przez sklep, przy czym wysokość rekompensaty dla klienta za odesłanie towaru do sklepu ustala się w tym wypadku na kwotę 15 zł.
Towar wraz z dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną (paczka pocztowa, list polecony) zachowując dowód nadania na nasz adres:
Vero Stilo Leather Centro s.c.
ul. Stargardzka 11
54-156 Wrocław, tel. 71 349 13 53

Do przesyłki prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacji (zostanie dosłany drogą mailową po zgłoszeniu nieprawidłowości przez Kupującego).

Czy cena wyświetlana przy danej pozycji obejmuje opłatę za dostawę?
Nie. Cena wyświetlana obok towaru określa jego wartość. Opłata za dostawę doliczana jest do całego zamówienia. Szczegółowa tabela opłat znajduje się tutaj.
Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności.
Przy wpłacie przelewem na konto – koszt dostawy wyniesie 15 zł.
Płatne przy odbiorze (przesyłka za pobraniem) – koszt dostawy wyniesie 19 zł.
Przy zakupie powyżej jednego produktu za przesyłkę zapłacisz tylko raz.

Otrzymałem/am towar uszkodzony. Co robić w takim przypadku?
Kupującemu przysługuje prawo do złożenia reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. Należy o tym fakcie powiadomić Sprzedawcę do dwóch miesięcy od dnia wykrycia wady / uszkodzenia towaru – drogą elektroniczną na adres: info@verostilo.com.
Informacja powinna zawierać imię i nazwisko Kupującego, a także krótki opis uszkodzenia. Wytyczne dotyczące dalszego postępowania wraz z formularzem zgłoszenia reklamacyjnego zostaną przekazane Kupującemu e-mailem zwrotnym.
W celu zgłoszenia reklamacji należy się z nami skontaktować drogą elektroniczną na adres: info@verostilo.com.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od ich wpłynięcia.

Nie uważa się za niezgodne z umową i objęte gwarancją:

1. widoczne w dniu zakupu: drobne fałdy, niejednolita struktura lica, niejednorodna kolorystyka będące cechą wyrobu naturalnego a nie jego wadą,
2. wykonanie dostarczonego towaru o ile towar jest zgodny z umową i jego przeznaczeniem,
3. naturalne zużycie (różnice w kolorze i strukturze skóry, załamania bądź zmarszczenia powstałe w trakcie użytkowania),
4. powstałe w trakcie użytkowania: uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, zadrapania), uszkodzenia okuć (zapięć, klamr, uchwytów, zamków), zabrudzenia, odbarwienia, ślady po przemoczeniu (przepoceniu), uszkodzenia wynikające z niedbałego i niewłaściwego użytkowania wyrobu.

Reklamacje z tytułu uszkodzeń w transporcie będą rozpatrywane wyłącznie po przedłożeniu protokołu uszkodzeń sporządzonego w trakcie dostawy w obecności kuriera. W tym przypadku można odmówić przyjęcia towaru.

Czy wysyłają Państwo zamówienia za granicę Polski?
Tak, sklep verostilo.com realizuje wysyłki zamówień poza granice Polski. Za takie zamówienie należy zapłacić z góry przelewem na konto po indywidualnym ustaleniu kosztów przesyłki.

*Czy towary złożone w jednym zamówieniu mogą zostać wysłane pod dwa różne adresy?
Adresat przesyłki może być jeden. Jeśli chcesz, aby wybrane towary zostały wysłane do dwóch różnych osób, powinieneś złożyć dwa zamówienia.

Złożyłam /-łem dwa/trzy/cztery zamówienia, czy można wysłać je jedną przesyłką?
Tak, w takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy i podanie numerów zamówień, które mają być połączone w jedno. Połączenie zamówień zostanie potwierdzane e-mailem.

Czy można dostarczyć przesyłkę do odbiorcy określonego dnia?
Tak jest to możliwe (najbezpieczniej przyjąć drugi dzień od momentu nadania paczki). W tym celu należy ustalić z naszym sklepem planowany dzień nadania paczki a po otrzymaniu numeru listu przewozowego osobiście ustalić z przedstawicielem kuriera datę dostarczenia przesyłki. Zdarzają się przypadki losowe gdy kurier nie może dostarczyć paczki w ciągu 24 godzin od daty nadania, jeśli więc ważne jest aby przesyłka dotarła określonego dnia konieczne jest monitorowanie przesyłki we własnym zakresie pod numerem telefonu infolinia UPS: tel.801-900-877.

Czy w przypadku przesyłki kurierskiej jest możliwe podanie alternatywnego adresu w zależności od godziny doręczenia?
Niestety nie, bardzo nam przykro ale nie mamy możliwości zmiany adresu doręczenia po przekazaniu przesyłki dla firmy przewozowej. W celu ustalenia godziny doręczenia, oraz ewentualnej zmiany adresu prosimy kontaktować się pod numerem telefonu infolinia UPS: tel.801-900-877 koniecznie z ustalonym wcześniej numerem listu przewozowego.

Otrzymałam informację o wysyłce paczki kilka dni temu, ale przesyłka jeszcze nie dotarła.
Prosimy o kontakt z infolinią UPS: tel.801-900-877. Na stronie można sprawdzić status przesyłki podając numer listu przewozowego www.ups.com.
Czasami przesyłka jest dostarczona gdy adresata nie ma w domu i nie ma możliwości zostawienia awizo, lub awizo zaginie. W przypadku braku przesyłki w oddziale firmy kurierskiej UPS należy skontaktować się z nami info@verostilo.com. Zaginięcie przesyłki zdarza się niezwykle rzadko.

Czy mogę otrzymać przesyłkę kurierską w wyznaczonych przeze mnie godzinach?
Sklep nie odpowiada za system pracy firmy kurierskiej, w tym za ustalanie godziny doręczenia czy też kontakt telefoniczny ze strony kuriera przed doręczeniem. Wysłanie zamówienia zostanie przez nas potwierdzone e-mailem, w którym będzie podany nr przesyłki kurierskiej firmy UPS. W celu ustalenia godziny doręczenia prosimy o kontakt z infolinią UPS: tel.801-900-877. Dodatkowo można śledzić drogę przesyłki na stronie internetowej: www.ups.com.

Otrzymałam uszkodzoną przesyłkę. Co mam robić?
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń w odbieranej przesyłce należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kuriera, stanowiący jedyną podstawę do złożenia reklamacji na uszkodzenia w transporcie.

Wybierz