Gdzie jest moja przesyłkaAby zaoferować naszym klientom najszybszą dostawę zamówień, wysyłki realizujemy za pośrednictwem renomowanej firmy przewozowej
UPS – światowego lidera w świadczeniu usług transportowych i logistycznych.
Każda nadana przez nas przesyłka posiada swój numer, który wysyłamy mailowo do Klienta, w celu umożliwienia monitoringu.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Zapraszamy do śledzenia statusu przesyłki na stronie UPS. Prosimy przygotować numer listu przewozowego, a następnie kliknąć w obrazek poniżej. Zostaną Państwo przekierowani na stronę do monitorowania przesyłek UPS, gdzie należy wprowadzić numer listu przewozowego.

INFOLINIA UPS

W celu ustalenia godziny doręczenia oraz ewentualnej zmiany adresu prosimy kontaktować się pod numerem telefonu tel. 801-900-877 koniecznie z ustalonym wcześniej numerem listu przewozowego.
Przesyłki dostarczane są w godzinach pracy kurierów (8-17). Jeśli w tych godzinach nikogo nie ma w domu sugerujemy podać adres dostawy do miejsca pracy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest przed wysyłką zamówienia. Nie mamy możliwości zmiany adresu dostawy dla przesyłek będących już w drodze do Klienta.

USZKODZONA PRZESYŁKA
W przypadku stwierdzenia zewnętrznych uszkodzeń w odbieranej przesyłce (opakowanie nosi znamiona poważnych uszkodzeń) należy sporządzić protokół w obecności kuriera, stanowiący podstawę do złożenia reklamacji na uszkodzenia w transporcie.

ZAGINIĘCIE PRZESYŁKI
Zaginiecie przesyłki zdarza się niezwykle rzadko.
Czasami przesyłka jest dostarczona gdy adresata nie ma w domu i nie ma możliwości zostawienia awizo, lub awizo zaginie. W przypadku braku przesyłki w oddziale firmy kurierskiej UPS należy skontaktować się z nami verostilo@gmail.com.
Jeśli losy przesyłki okazują się nieznane sklep rozpoczyna standardową procedurę reklamacyjną u spedytora. Wszczęcie procedury reklamacyjnej przez sklep jest możliwe po upływie 48 godzin od nadania przesyłki kurierskiej lub po upływie 14 dni od nadania przesyłki pocztowej. Proces reklamacyjny trwa ok. 30 dni (Kurier UPS) lub ok. 45 dni (Poczta Polska).

Sklep wysyła nową przesyłkę do klienta lub zwraca pieniądze wpłacone przez klienta tytułem zapłaty za zamówienie tylko i wyłącznie po otrzymaniu od spedytora pisemnego potwierdzenia zaginięcia reklamowanej przesyłki.

Wybierz