Karty rabatowe MAZZINI

Aby otrzymać Kartę Rabatową MAZZINI należy dokonać zakupów w Salonie MAZZINI, wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy.
1. Każdy Klient po otrzymaniu Karty Rabatowej MAZZINI nabywa prawo do 5% rabatu na produkty zakupione w salonach MAZZINI. Rabat obowiązuje od pierwszej transakcji.
2. Jeżeli suma Dowodów Zakupów w salonach MAZZINI przekroczy 4000 złotych Klient nabywa prawo do 10% rabatu (po okazaniu dowodów zakupu). Rabat obowiązuje od następnych transakcji.
3. Klient udziela zgody na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celach marketingowych a w szczególności na: otrzymywanie informacji o kolekcjach i promocjach dostępnych w salonach MAZZINI. Informacje mogą być przesyłane na adres e-mail oraz numer telefonu, który został podany w formularzu zgłoszeniowym.
4. Udostępnienie danych osobowych Klienta jest dobrowolne. Dane osobowe podlegają ochronie przewidzianej w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.i Polityce Ochrony Danych Osobowych. Zgoda, o której mowa, zostanie udzielona poprzez podpisanie przez formularza zgłoszeniowego.

Adresy sklepów akceptujących kartę rabatową:
MAZZINI Aleja Bielany, ul. Czekoladowa 9, Wrocław
MAZZINI CH Marino, ul. Paprotna 7, Wrocław
MAZZINI CH Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51/57, Wrocław
MAZZINI DH Tęcza, ul. Bajana 1, Wrocław

Rabaty nie uwzględnia towarów objętych promocją i wyprzedażą.

Wybierz