Współpraca

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych. Jako bezpośredni importer i producent ekskluzywnej galanterii skórzanej i ekologicznej oferujemy atrakcyjne warunki handlowe.
Dla sklepów internetowych oferujemy współpracę w modelu dropshipping (wysyłki bezpośrednie do klienta końcowego) oraz hurt (wysyłki produktów w hurcie do partnera). Integracja za pomocą pliku xml gwarantuje dostęp do zdjęć, zoptymalizowanych pod kątem seo opisów produktowych oraz aktualizację stanów magazynowych w czasie rzeczywistym. Cennik oraz szczegółowe warunki współpracy dostępne po zalogowaniu do panelu e-hurtowni: hurtownia.galanterii.pl.
Jeżeli zainteresowała Państwa nasza kolekcja torebek prosimy o kontakt mailowy na adres hurt@galanterii.pl z adnotacją w jakiej lokalizacji stacjonarnej (butik, salon) chcieliby Państwo sprzedawać nasze wyroby. Zwrotnie otrzymają Państwo wszystkie informację dotyczące warunków współpracy, formy i realizacji zamówień oraz cennik.

Dodatkowo jesteśmy zainteresowani rozwijaniem współpracy z polskimi producentami wysokiej jakości galanterii skórzanej i ekologicznej.
Serdecznie zapraszamy.

Wybierz