Zwrot / odstąpienie od umowy / wymiana

DARMOWE ZWROTY do 30 dni!

Kupuj bez ryzyka, sprawdź w domu, a jeśli towar nie spełnił Twoich oczekiwań, odsyłaj za darmo. Po prostu.

Szybko, wygodnie i bez kolejek! Wszystkie Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jak zwrócić towar?

Najlepiej paczkomatem na nasz koszt

 1. Wejdź na stronę: https://www.verostilo.com/returns-open.php

 2. Wypełnij formularz online zaznaczając towary do zwrotu, następnie skorzystaj z naszej przesyłki zwrotnej (Inpost Szybkie Zwroty by IAI Sp. z o.o.)
  oraz wybierz formę zwrotu należności i dodaj zgłoszenie zwrotu.

 3. W wygenerowanym zgłoszeniu zwrotu wydrukuj gotowy formularz, podpisz oraz spakuj wraz z towarem do paczki.
  Dzięki temu proces rozliczenia zwrotu przebiegnie szybko i bezproblemowo.

 4. SMS-em otrzymasz 10 cyfrowy kod zwrotu niezbędny do otwarcia Paczkomatu. Kod ten zostanie wysłany także e-mailem i znajdziesz go na formularzu zwrotu,
  jest aktywny przez 14 dni. Przesyłki nie musisz już adresować ani drukować etykiety.

 5. Dostarcz paczkę do wybranego Paczkomatu InPost i postępuj zgodnie z instrukcjami na monitorze: "Nadaj paczkę", a następnie "Mam kod zwrotu".
  Podaj kod, wybierz rozmiar skrytki, zatwierdź regulamin i gotowe.

Zwrot własną formą transportu

 1. Możesz również odesłać przesyłkę na własny koszt (nie podlega zwrotowi) korzystając z usług Poczty Polskiej lub dowolnej, wybranej firmy kurierskiej.

 2. W takim wypadku wypełniasz formularz online jak powyżej, ale wybierając opcję „wyślę samodzielnie”.

 3. Po wygenerowaniu i podpisaniu formularza pakujesz go wraz z towarem.

 4. Następnie odsyłasz paczkę na adres:

  Vero Stilo Leather Centro sp. z o.o.
  ul. Stargardzka 11A
  54-156 Wrocław

Jeżeli chcesz możesz też pobrać i uzupełnić tradycyjny formularz zwrotu (tutaj) lub napisać odręczny (musi zawierać: imię i nazwisko, numer zamówienia oraz nr telefonu kontaktowego).

Ważne:

 • Wypełniając zgłoszenie online - będziesz na bieżąco informowany drogą mailową o statusie zwrotu! Ponadto zgłoszenie online - przyśpieszy prace na naszym magazynie.
 • Zapakuj przesyłkę tak aby towar nie uległ uszkodzeniu (najlepiej podobnie jak otrzymałeś od nas). Możesz wykorzystać nasze opakowanie, ale koniecznie usuń wcześniejszą etykietę nadawczą.
 • Jeżeli NIE korzystasz z naszych darmowych zwrotów, towar wyślij najlepiej kurierem lub pocztą z "potwierdzeniem nadania" / „przesyłką poleconą”. Zwykłe listy czasami giną i przesyłki bez opcji monitorowania są niestety nie do odzyskania:/
 • Nie wysyłaj przesyłek "za pobraniem" – z uwagi na bezgotówkową obsługę magazyn nie odbiera takich paczek.
 • Nie mamy technicznej możliwości odbioru przesyłek zwrotnych wysłanych do Paczkomatu InPost. Przesyłki z kodem zwrotu nadane przez Państwa w paczkomacie są dostarczane bezpośrednio do naszego magazynu.
 • Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Zwrot środków

Należności zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki na magazyn. Poinformujemy Cię o tym mailowo. Zwrot pieniędzy nastąpi w takiej samej formie w jakiej dokonałeś płatności. Dla zamówień płatnych gotówką przy odbiorze na nr rachunku podany w formularzu zwrotu.

WYMIANA

Wystarczy odesłać zakupiony produkt według procedury zwrotu opisanej powyżej oraz jak najszybciej złożyć i opłacić nowe, niezależne zamówienie. Taki proces przyspiesza realizację wymiany, a także gwarantuje rezerwację towaru tak, by nikt go nie wykupił, zanim dotrze do nas Twoja przesyłka zwrotna. Dołożymy wszelkich starań, aby zwrot należności za pierwszy zakup zrealizować w możliwie najkrótszym terminie – zazwyczaj zajmuje to do 3 dni roboczych. Nie stosujemy przeksięgowań środków z jednego zamówienia na kolejne.

pixel